Víceúčelové hřiště Vraclav slouží k těmto sportům: volejbal, nohejbal, tenis, basketbal, minikopaná, házená.

Provozní doba:

duben – září 8:00 – 22:00 h, říjen – březen 8:00 – 19:00 h.

 

Při užívání hřiště dodržujte Provozní a návštěvní řád víceúčelového hřiště Vraclav.

Správcem hřiště je Jiří Holomek, tel. číslo 799 511 209.

Další informace o provozu poskytne kancelář obecního úřadu v pracovních dnech 8-16 h, kontakt 465 482 127 nebo správce hřiště.

Víceúčelové hřiště lze rezervovat na následující den a dále až jeden měsíc (30 dní) dopředu. V případě rezervace na víkendový nebo sváteční termín lze rezervaci provést max. předcházející pracovní den (např. v pátek) do 16 hodin. Rezervační systém najdete na stránkách obce nebo v aplikaci Hlášení rozhlasu.cz (rezervace objektů) a vyčkejte na potvrzení rezervace na vámi uvedený e-mail. Návod najdete zde

Rezervaci může vytvořit občan žijící ve Vraclavi nebo na Sedleci, který dovršil věku 16 let.

Klíče od hřiště a domku s příslušenstvím pro vás budou připraveny ve schránce umístěné na stěně domku s kódem, který obdržíte s potvrzením rezervace.

Žadatel, kterému byla rezervace schválena a zaslán kód pro vyzvednutí klíče, je za něj osobně zodpovědný. Není dovoleno tento klíč komukoli půjčovat nebo dále postupovat třetí osobě. Je nutné dodržet využití hřiště pouze ve vymezený (sjednaný) čas. Po jeho uplynutí hřiště uzamknout a klíč bez odkladu vrátit. Před odchodem ze hřiště se ujistěte, zda si odnášíte všechny osobní věci.

 

Prostor hřiště je monitorován kamerovým systémem se záznamem. Záznam není postoupen žádné třetí osobě (výjimkou je vyžádání Policie ČR), je uchováván na obecním úřadě Vraclav po dobu 14 dní a poté je smazán.

 

 

Typ souboru Název Velikost
Provozní a návštěvní řád víceúčelového hřiště Vraclav 250 kB
Návod rezervace hřiště a další informace 631 kB