Stolní tenis TTC Sedlec

RP 2 1 kolo:

SK Skořenice-TTC Sedlec B 9:9(čtyřhry 0:2, body domácích: Bělohlávek Luboš 2:2, Viktorín Jaroslav 1:3, Ulrych Miloš st. 2:2, Ulrych Milan 4:0, body hostů: Novotný Jiří 3:1, Pohl Pavel ml. 0:4, Pohl Pavel st. 3:1, Nežádal Karel 1:3)

RO 4 1 kolo:

Sokol Tisová-TTC Sedlec C 6:12(čtyřhry 0:2, body domácích: Ďurač Michal 3:1, Kurka Michal 1:3, Černín Vladimír 1:3, Lipenský Vladimír 1:3, body hostů: Janďourek Pavel 3:1, Smrček Petr 3:1, Hrubeš Ladislav 4:0, Dolanský Stanislav 0:4)

RP 42 kolo:

TJ Sokol Řetová B-TTC Sedlec C 6:12(čtyřhry 2:0, body domácích: Kazda Kryštof 1:3, Kovářová Jana nejml. 3:1, Kolář Jakub 0:4, Kovářová Pavla 0:1, Hladil Jan 0:3, body hostů: Hrubeš Ladislav 4:0, Pohl Pavel ml. 2:1, Janďourek Pavel 3:1, Smrček Petr 3:1, Dolanský Stanislav 0:1)

RP 2 2.kolo

TJ Lanškroun D-TTC Sedlec B 7:10(čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Václav 2:2, Marek Jaroslav 2:2, Bako Ladislav 0:3, Jančar Oliver 3:1, body hostů: Pohl Pavel ml. 0:2, Novotný Jiří 4:0, Pohl Pavel st. 3:1, Nežádal Karel 0:3, Janků Jaroslav 1:1)

 RP 2 3.kolo

Orel Vysoké Mýto C-TTC Sedlec B 5:10(čtyřhry 1:1, body domácích: Herel Miroslav 2:1, Dian Marian 0:3, Mrkosová Kateřina 0:1, Stejskal Jan 2:2, Hynek Lukáš 0:2, body hostů: Novotný Jiří 4:0, Hrubeš Ladislav 3:0, Nežádal Karel 1:2, Janků Jaroslav 1:2),

RP 2 4 kolo

TJ Sokol Tatenice A-TTC Sedlec B 9:9(čtyřhry 2:0, body domácích: Kuběnka Radek 3:1, Kristek Pavel 1:3, Kristek Josef 0:4, Suchý Jaroslav 3:1, body hostů: Pohl Pavel st. 4:0, Novotný Jiří 2:2, Janků Jaroslav 2:2, Nežádal Karel 0:2, Pohl Pavel ml. 1:1)   

RP2 5.kolo 

  TJ Lanškroun D-TTC Sedlec B 7:10(čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Václav 2:2, Marek Jaroslav 2:2, Bako Ladislav 0:3, Jančar Oliver 3:1, body hostů: Pohl Pavel ml. 0:2, Novotný Jiří 4:0, Pohl Pavel st. 3:1, Nežádal Karel 0:3, Janků Jaroslav 1:1)

ROP 4 3.kolo

Vysoké Mýto E-TTC Sedlec C 8:10(čtyřhry 1:1, body domácích: Chadima Lubomír 0:1, Kopecký Jan 2:2, Škoda Michal 3:1, Škoda Jakub 1:3, Chadima Stanislav 1:2, body hostů: Hrubeš Ladislav 4:0, Janďourek Pavel 2:2, Vopařil Rudolf 3:1, Dolanský St.

RP 2 1 kolo:

SK Skořenice-TTC Sedlec B 9:9(čtyřhry 0:2, body domácích: Bělohlávek Luboš 2:2, Viktorín Jaroslav 1:3, Ulrych Miloš st. 2:2, Ulrych Milan 4:0, body hostů: Novotný Jiří 3:1, Pohl Pavel ml. 0:4, Pohl Pavel st. 3:1, Nežádal Karel 1:3)

RO 4 1 kolo:

Sokol Tisová-TTC Sedlec C 6:12(čtyřhry 0:2, body domácích: Ďurač Michal 3:1, Kurka Michal 1:3, Černín Vladimír 1:3, Lipenský Vladimír 1:3, body hostů: Janďourek Pavel 3:1, Smrček Petr 3:1, Hrubeš Ladislav 4:0, Dolanský Stanislav 0:4)

RP 42 kolo:

TJ Sokol Řetová B-TTC Sedlec C 6:12(čtyřhry 2:0, body domácích: Kazda Kryštof 1:3, Kovářová Jana nejml. 3:1, Kolář Jakub 0:4, Kovářová Pavla 0:1, Hladil Jan 0:3, body hostů: Hrubeš Ladislav 4:0, Pohl Pavel ml. 2:1, Janďourek Pavel 3:1, Smrček Petr 3:1, Dolanský Stanislav 0:1)

RP 2 2.kolo

TJ Lanškroun D-TTC Sedlec B 7:10(čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Václav 2:2, Marek Jaroslav 2:2, Bako Ladislav 0:3, Jančar Oliver 3:1, body hostů: Pohl Pavel ml. 0:2, Novotný Jiří 4:0, Pohl Pavel st. 3:1, Nežádal Karel 0:3, Janků Jaroslav 1:1)

 RP 2 3.kolo

Orel Vysoké Mýto C-TTC Sedlec B 5:10(čtyřhry 1:1, body domácích: Herel Miroslav 2:1, Dian Marian 0:3, Mrkosová Kateřina 0:1, Stejskal Jan 2:2, Hynek Lukáš 0:2, body hostů: Novotný Jiří 4:0, Hrubeš Ladislav 3:0, Nežádal Karel 1:2, Janků Jaroslav 1:2),

RP 2 4 kolo

TJ Sokol Tatenice A-TTC Sedlec B 9:9(čtyřhry 2:0, body domácích: Kuběnka Radek 3:1, Kristek Pavel 1:3, Kristek Josef 0:4, Suchý Jaroslav 3:1, body hostů: Pohl Pavel st. 4:0, Novotný Jiří 2:2, Janků Jaroslav 2:2, Nežádal Karel 0:2, Pohl Pavel ml. 1:1)   

RP2 5.kolo 

  TJ Lanškroun D-TTC Sedlec B 7:10(čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Václav 2:2, Marek Jaroslav 2:2, Bako Ladislav 0:3, Jančar Oliver 3:1, body hostů: Pohl Pavel ml. 0:2, Novotný Jiří 4:0, Pohl Pavel st. 3:1, Nežádal Karel 0:3, Janků Jaroslav 1:1)

ROP 4 3.kolo

Vysoké Mýto E-TTC Sedlec C 8:10(čtyřhry 1:1, body domácích: Chadima Lubomír 0:1, Kopecký Jan 2:2, Škoda Michal 3:1, Škoda Jakub 1:3, Chadima Stanislav 1:2, body hostů: Hrubeš Ladislav 4:0, Janďourek Pavel 2:2, Vopařil Rudolf 3:1, Dolanský Stanislav 0:4)

RP 4

1.            TJ Sokol Libchavy C         3             3             0             0             0             44:10     9                                                       2.  TTC Sedlec C             3             3             0             0             0             34:20     9                                                   3.      Sokol Mostek B                           3             2             0             1             0             31:23     7                                                                 4.       Orel Vysoké Mýto E                3             1             1             1             0             33:21     6                                               5.          TJ Sokol Řetová B            3                1             1             1             0             26:28     6                                    6.     Orel Vysoké Mýto D      3             1             0                2             0             24:30     5                                            7.             TJ S Plchovice Sršně C    3             1             0             2                0             24:30     5                                                 8.        Sokol Tisová                      3             1             0             2             0                23:31     5                                                                        9. TJ Sokol Sudslava D        3             1             0             2             0                22:32     5                                                   10.   TJ Zálší C                              3             0             0             3             0             9:45                3

RP 2

1.            TJ Sokol Těchonín A       4             4             0             0             0             40:20     12                                                    2.  TTC Sedlec B              5             2             3             0             0             47:39     12                                     3.  TJ Sokol Tatenice A         5                3             1             1             0             46:39                                                    4.            TJ Sokol Č.Třebová C      4             3                1             0             0             39:21     11                                                     5. SK Skořenice                     5             2             1                2             0             44:41     10                                         6.             Orel Orlice B                      3             3             0             0                0             30:15     9                                                7.         TJ Lanškroun D                 5             1             0             4             0                36:46     7                                          8.               TJ Sokol Lukavice B         4             1             1             2             0             25:33                7                                                          9.              TJ S. Plchovice Sršně A  3             1             1             1             0             26:26                6                                                                    10.  Orel Vysoké Mýto C       4             1             0             3             0             24:30                6                                                  11.    TJ Sokol Sudslava B         3             1             0             2             0             25:25     5                                                           12.          TJ Sokol Žamberk C        3             0             0             3             0             15:30     3                                                 13.     TJ Jiskra Králíky B              4             0             0             2             2             8:40       2

V RP 1 bylo zatím odehráno jedno utkání, když v oslabené sestavě jsme  prohráli ve Vysokém Mýtě 10:2

Nyní byly soutěže na nejméně 14 dní přerušeny